Sekta Czcicieli Trzmieli

sojusz Sekta Czcicieli Trzmieli

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-02 14:45:38

tamer

Larwa

Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 1
Punktów :   

co do rang

witam
glupio mi troche glupio o tym, pisac bo jako jedyny mam tyle punktow,ale uwazam ze przydalyby sie rangi od 100k punktow do 200k i od 200k do 500k i na jakis czas powinno wystarczyc:)
pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-09-09 19:48:46

pepi1001

Taytan

Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 32
Punktów :   

Re: co do rang

heh wiem ... sorry, ze4 tak dlugo mnie nie bylo i sie nie rozwijalem, ale pomysle o tym najszybciej jak sie da... dajcie mi tydzien, a powroce do gry w 100% . Tez wlasnie o tym myslalem, ze ciagle zmienianie rang. nie ma sensu i jak ktos ja raz dostanie, to niech ma, wiec nied powinien on zalezec od pkt, tylko od zasług ... Udzielanie sie na forum, bohaterska walka w wojnie itd.



mam pomysł... administrator bedzie mial prawo przyznawania orderow ... bedzie ich zalozmy 5,6 rodzajow... i przy randze bedzie napisane tyle i tyle orderow takich i takich to ta i ta ranga ... ordery bedzie mogl przyznawac tylko administrator... a wnosic podania o ordery bedzie mogl tylko imperator (prawa reka)... w sensie bedzie mi doradzal, komu wreczyc order ... nikt o order nie moze sie upominac... no jakos tak wypada ... po prostu niepisane prawo ... administrator moze tez odebrac range... lecz muusi uzasadnic, dlaczego to zrobil... nie musi uzasadniac w przypadku zdrady itp. nadanych orderow nie mozna odbierac... (mozna zdegradowac do nizszej rangi ponizajac sojusznika czyms w stylu antyorderu) zglaszac propozycje ... ja do wtorku wniose plan perfect dopracowany


dobra, z wtorkiem sie spoznilem, ale jest sroda...

a wiec tak, zacznijmy od orderow:

Loyalty&Love- wierność i oddanie najwyzsze uhonorowanie. Gracz taki musi dzialac na korzysc sojuszu za       wszelka cene, pomaga slabszym, bierze aktywny udzial w wojnach, udziela sie na forum, cenna sprawa w osiagnieciu tego ordeu jest jakas wybitna zasluga ( order bardzo rzadko przyznawany)
Imobiliare- gracz musi wykazac sie sprytem i pomyslem, uratowac komus flote wprowadzajadz przeciwnika w pulapke (order przyznawany czasami)
Destroid- Gracz, aby zdobyc order musi niszczyc przeciwnikow, udzielac sie w wojnach i zamieszczac duzo zwycieskich RW na forum
Adjunct&Friendly- gracz, aby osiagnac order musi zaprzyjaznic sie z innymi graczami i pomagac im w trudnych sprawach (order czesto przyznawany)
Forumcrank- maniak forum gracz musi na forum umiescic przynajmniej 10 sensownych postow i udzilac sie na frum (order przyznawany czesto)
Add score- Gracz musi szybko zdobywac pkt, dzieki, ktorym sojusz awansuje (order przyznawany niezbyt czesto)
Economy- Gracz musi bardzo dobrze rozwijac sie ekonomicznie i musi to udowodnic piszac na forum o swych osiagnieciach 

Rangi
Lord Vader(administrator)
Imperator (prawa reka)
Sith lub Jedi (L&L,2Im,D,3A&F,Fc,As,E)
Rebalianci (Im,D,A&F,Fc,As)
C3PO (A&F,Fc,As)
Android (A&F,As)
Artuditu (As lub E)
Klon (probny okres 3 dniowy)

W nawiasie podane sa wymagania na dana range (skroty orderow-pierwsze litery nazw) Ordery moze przyznawac tylko admin... admin tez moze zmieniac wymagania na wieksze lub mniejsze ... moze tez przyznac wysza lub nizsza range bez przyznawania orderow... ale musi to uzasadnic przynajmniej jednym waznym argumentem! wniosek o przyznanie komus orderu moze wnosic do admina tylko osoba trzecia. to znaczy nie ten kto ubiega sie o order. Po kazdym awansie lordery zbiera sie od nowa... ordery sa przyznawane na forum w temacie ogloszenia!

Antyordery

degradation- order degradacyjny order, po ktorym nastepuje degradacja do nizszej rangi
Delete- usuniecie z sojuszu

Ostatnio edytowany przez pepi1001 (2007-09-12 14:33:12)


POZDRO TO ALL...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hbh.pun.pl www.destiny-guild.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl www.admlazarski.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl